- Fout
Tweede DGA dag op 22 januari 2010
Op 22 januari wordt er voor de tweede maal een DGA dag georganiseerd, ditmaal in Amsterdam. De DGA dag is een dag voor, van en door de leden. Reserveer deze datum vast in je agenda, binnenkort zal het ook mogelijk zijn mogelijk om je te registreren, hier houden we je van op de hoogte. Deelname aan deze dag is ook dit jaar voor DGA leden gratis.
In de ochtend organiseren special interest groups korte bijeenkomsten en is er een voorbereidingsbijeenkomst voor de deelnemers aan het Holland paviljoen op de GDC in San Francisco. Maar ook jij krijgt de gelegenheid iets te organiseren; vorig jaar hebben verschillende bedrijven en organisaties van deze mogelijkheid gebruik gemaakt.
Voor het middagprogramma hebben we het thema: “Show Me The Money”. Doel van dit thema is: duidelijk maken waar er binnen de verschillende onderdelen van de gamesindustrie de beste kansen liggen om geld te verdienen met je producten.
De middag begint met een plenair programma met twee lezingen en aansluitend een paneldiscussie. Mensen die al heel wat jaren meedraaien in de industrie delen hun ervaring en kennis en tijdens de paneldiscussies kunnen jullie je eigen ervaringen delen en de vragen stellen waar je misschien al een tijd mee worstelt.
In het tweede deel van het middagprogramma verdiepen we de discussie door er in verschillende subgroepen verder over te debatteren. Zo kan iedere discipline zijn eigen specifieke kansen/problemen bespreken.
Parallel aan dit programma is er de hele dag een expo. DGA leden kunnen hier hun technologie, games, ideeën en al het andere wat relevant zou kunnen zijn demonstreren. Hier zijn geen kosten aan verbonden.
Wil je een plekje op de expo of wil je tijdens de DGA dag iets organiseren, stuur dan een email naar
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.